Yeni Sezon Perde Modelleri

Evinin güzelliği ve dekoruna önem veren, en güzel ev benim evim diyen hanımlar perde seçimin de artık daha dikkatli. Saten, küpür derken son yılların trendleri arasına ip perde tasarımları da girmeyi başardı. Ancak; küçük bir uyarı hanımlar, ip perdeler trendler arasında olsa da beğenilse de kullanışlılığı açısından çok da tutulmadı, ip perdeyi diğer perdeler gibi makinede yıkamak neredeyse imkansız. Görüntü açısından muhteşem bir göz alıcılık güzel bir dekorasyon olsa da ip perdeler temizliklerinin zor olması nedeni ile ilk tercih sebebi değil artık…

“Ben, saten perde den güpürlü perdeden vazgeçmem, makineye attığımda tertemiz bembeyaz çıkmıyorsa o perde açmak için beni günlerce uğraştıracaksa ne yapayım ben o perdeyi” diyorsanız ya da “olsun hevesimi alayım ip perde olsun belli bir süre kullanır sonra çaresine bakarım” diyorsanız… Her şey sizin istekleriniz doğrultusunda bir araya geldi, saten perdeden, küpüre; ip perdeden, stor perdeye tüm renk ve desenleri ile evinizin hem içerden hem dışarıdan muhteşem bir görüntüye sokacak en güzel perde modelleri.

1 yorum

  1. ne yalan soylıyım ben pek begenmedım cok renklı belkı cocuk odası ıcın dusunulebılr ama salon tarzı yerlerde klasıklıgı kaybetmemek lazım yanı tabı bu zevk meselesı :)

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.