Sonbahar / Kış 2018 Moda Ayından Görüntüler

Moda ayı başlıyor ve bu yılki podyumlar şimdiden sektörün en çeşitli modellerinden biri olma yolunda ilerliyorlar. Yenidoğan bebeklerden yaşlı kadınlara, moda haftasında izleyiciler pistte her yaştan yürüyüş yapan modelleri gördü.

Şenlikler, New York‘ta başladı ve NYFW, Hailey Baldwin ve Kendall Jenner’ın atletizm etkinlikleri ile Adidas Originals‘in benzersiz, mimari sunumuna her zamankinden daha rahat başladı. Gigi Hadid, 2018’de Jeremy Scott‘da pembe saçlarıyla başını çekerken, Kaia Gerber de yılın ilk podyumunu Tom Ford‘da yürüdü.

Elbette, moda gösterilerinin dört haftasında bu kıdemli modellerden gördüğümüz sadece başlangıç. Versace‘den Prada‘ya, podyumda birçok önemli model var.

Gigi Hadid‘in Tommy Hilfiger’la yaptığı son koleksiyon, Joan Smalls, Winnie Harlow, Hailey Baldwin ve kuşkusuz kardeşleri Bella ve Anwar gibi yeni çizgiyi sallayan modellerle henüz en başından dolaşmış pistti olabilirdi.

New York‘tan Londra, Milano ve Paris’e kadar, en sıcak tasarımcılar sonbahar / kış 2018 koleksiyonlarını gösteriyor ve bunu yapmak için başlıca yıldız modelleri tercih ediyorlar.

 

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.