Son Moda Abiye Kıyafet Modelleri

Biz bayanlar farklı olmayı her zaman istemişizdir, bu kullandığımız aksesuardan takılarımıza kıyafetlerimizden ayakkabılarımıza hatta evimize kadar farklılık isteriz, hiçbir konuda hiçbir kimseyle pişti olmak istemeyiz. Özel günlerde makyajımıza saçımıza ve özellikle kıyafetlerimize ayrı bir özen ve ilgi gösteririz. Özel yemekler, düğün, nişan, nikah merasimleri bunların başında gelir. Bu tarz toplantılarda da genellikle abiye tarzı kıyafetlerden yana seçimimizi yaparız.

İçinde bulunduğumuz mevsimi de göz önüne alarak, zevkimizi ve tarzımızı yansıtacak değişik kumaş ve renklerde dekolteli veya sade gösterişli yada seksi kıyafetler seçeriz. Özellikle saten kumaştan yana tercih yaparız veya kadife işlemeli dekolteli kıyafetler tercih sebebimizdir.

Zevkinizi ve tarzınızı yansıtacak güzelliğinizi gözler önüne serecek birbirinden güzel, modaya uygun renkli ve ana renkler ile tasarlanmış taşlı işlemeli küpürlü dekolteli mini uzun yırtmaçlı… Seçenekleri ile 2012 – 2013 abiye modasını sizler için sergiliyoruz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.