H&M’de Erkeklere Kontrast Şekiller ve Yeni Kesimler

BU SONBAHARDA H&M’DE ERKEKLER İÇİN KONTRAST OLUŞTURAN ŞEKİLLER VE YENİ KESİMLER

Bu sonbaharda H&M’de erkekler için modu, belirgin siluetler ve klasik kesimlerin yeni yaklaşımları belirliyor. Melton yününden yapılmış büyük kruvaze kabanlar, dökümlü klapalara veya kent hissi oluşturmak için kapüşona sahip. Fermuarlı Harrington ceketleri ve kapitone montlar keskin kent görünümü oluştururken, kapüşonlu parkalar ve kontrast renkli kollu denizci tipi palto erkek giyiminin geçmişinden yararlanıyor.
klasik pantolon ve kazak

kruvaze kaban
İnce çizgili ceketler terzilik geleneklerine uyum sağlayıp, jarse spor ceketler de bunları güncellerken , dar kesim kruvaze kısa spor ceket de yeni bir takım kesimi sunuyor.
Özellikle de kargo pantolonlarla kullanışlılığa odaklanan yaklaşımlar sertlik getirirken, klasik kesim pantolonlar da koleksiyona akıllı bir görünüm sağlıyor.
Baskılı kravatın, altındaki baskılı gömleğe uyması için kumaşın tamamını kaplayan desenler gelişiyor ve özellikle de altına giyilecek hakim yaka triko ve uyumlu triko kapüşonu ile trikolara odaklanılıyor. Öte yandan, lastik örgü, bükme ip, saç örgüsü ve hatta tüylü kazaklardaki yeniliklerle kalın trikolar kendi dokusunu sağlıyor. Aksesuarlar ise Chelsea botlar ve bağcıklı Derby ayakkabılar, deri eldivenler, triko bereler ve siperli şapkalar ile klasiklerin güncel bir halini sunuyor.

“Bu koleksiyon, bu sonbaharda birbirini bütünleyen parçalardan oluşan bir gardırop yaratmak için maskülen giysilerin farklı bileşenlerini bir araya getiriyor. Büyük kabanlardan, keskin kesimli giysiler ve göze çarpan trikolara kadar çok fazla seçenek var. Bunların bir arada bu kadar uyumlu olmasını seviyorum. Görünüm ne olursa, bu sonbaharda her gün özel bir gün hissi oluşacak” diyor Andreas Löwenstam, H&M Erkek Giyim Baş Tasarımcısı.

SİLUET: Dramatik ve uzun ya da net ve keskin.
RENKLER: Geleneksel takım kumaşlarının çeşitli renkleri; haki, kent grisi.
KUMAŞLAR: Yün, pamuk, jarse, saten, deri.
AYRINTILAR: Uzun kaban çeşitleri, kesik görünümlü kısa ceket, casual giyim için takım pantolonları, belirgin dokulu trikolar, kent yaşamında koruma için kapüşonlular.
TEMEL GİYSİLER: Kruvaze Melton yünlü kaban; elde yapılma kapitone saten mont, kapüşonlu uzun kaban, ince çizgili ceket, kısa kruvaze spor ceket, takım pantolonları, kullanışlı pantolonlar, kendisine uygun kravatla tamamı desenli gömlek, boğazlı lastik örgü süveter.
TEMEL AKSESUARLAR: Chelsea bot, Derby ayakkabı, deri eldiven, triko bere, siperli şapka, baskılı kravat.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.