2012 – 2013 Halı Modelleri

Ev dekorasyonunda mobilyaların rengine, modeline göre ayaklarımızın altına döşeyebileceğimiz binbir çeşit, renk ve modelde halı bulmak mümkün. Yün halıdan, klasik halılara son yılların trend halı modellerinde pamuk gibi yumuşacık basmaya kıyamadığımız; sakallı ip veya püsküllü olarak adlandırdığımız halı tasarımları halı modelleri arasında ilk sırada yerini alıyor.

Özellikli 2012 yılının en gözde rengi kahve ve tonlarından tasarlanmış püsküllü halılar trendler arasında, tabi buna paralel olarak bayanlar kahve tonlarında mobilya seçimi yapıyor. Kullanış ve sağlık açısından da kriterleri göz önünde bulunduran bayanlar püsküllü halı seçiminde hiçbir sakınca görmüyorlar. Sağlık ve kalite açısından her geçen gün biraz daha bilinçlenen kullanıcılar ki özellikle çocuklu bayanlar daha da dikkatli halı seçimlerinde.

Seçmekte zorlanacağınız, her renk, modelde kaliteden ve sağlıktan ödün vermeden tasarlanan; tüketicilerin zevkine, tarzına sunulan 2012 – 2013 trend halı modellerini evinizin dekoru için gelin birlikte seçelim…

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.